Bitcoin’e İlgisi İle Tanınan Ünlü Doktorun Diş Hekimi Oğlu Öldü!

İzmir’in hususi Tınaztepe Hastanesinde çalışan ”efsaneleşmiş” olarak anılan meşhur kalp cerrahı Prof. Dr. İsa Durmaz’ın oğlu diş hekimi ve ulusal sporcu Burç Durmaz yaşamını yitirdi. 17 gün süresince yaşam savaşı vermesine karşın spor yaparken ansızın geçirdiği kalp krizi sonrasında ciddi hasar ve oksijensizlik benzeri durumların tesiri ile yalnız 17 gün hayatta kalabilen 36 yaşındaki diş hekimi Burç Durmaz, arkasında hem acılı bir aile, hem sevenlerini bıraktı.

Mevzu ile ilgili olarak Durmaz ailesinden izahat yapılmazken bugün cenazesinin gömülecek olduğu öğrenilen Burç Durmaz’ın babası şeklinde annesinin de profesör tabip olduğu, ailecek doktorluk mesleğini icra ettikleri basına yansıyan detaylar arasındaydı.

Kripto Paralar ve Blockchain’e Fazlaca İlgisi Vardı

Merhum Burç Durmaz’ın kripto paralar ve blockchain teknolojisine olan ilgisi ise Türkiye’de kim bilir en fazla ilgi duyan şahıs olarak Durmaz’ı gösterebilecek konumdaydı. Twitter hesabında devamlı olarak yayınladığı kripto para paylaşımları ve blockchain teknolojisine yönelik paylaşımları ise Burç Durmaz’ın arkasında kalan detaylardan birisi oldu. Acılı ailenin Feysbuk sayfasında ve Burç Durmaz’ın sayfalarında onlarca şahıs tarafınca geçmiş olsun mesajları paylaşıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir