Bitcoin’e yatırım yapılır mı?

Bitcoin mevzusunda devamlı olarak yeni teoriler ve görüşler ortaya atılıyor. Kısa süre ilkin büyük bir düşüş yaşasa da rövanşı alan Bitcoin yatırımcıları ikiye bölmüş durumda, akıllardaki en büyük sual şu Bitcoin’e yatırım yapılır mı? Bitcoin yatırımı ile milyoner olan insanları gördükçe yatırım yapmak isteyen insan sayısı da bir fazlaca artıyor.

Devletimizde de pek oldukca yatırımcı kripto paralara yatırım yapma mevzusunda düşünceye haiz sadece piyasaların devamlı olarak çalkalanmasından dolayı ne yapacağını bilemiyor. Devletimizde yalnız Bitcoin alımı yapılmıyor öteki kripto paraların alımı da söz mevzusu Türkiye’de Bitcoin haricinde Ethereum, Ripple, Cardano ve NEO alımı da söz mevzusu o yüzden vatanımızda ciddi bir kripto para yatırımcısı bulunduğunu söylemekte  yarar var.

GEÇEN YILA ORANLA 6 KAT ARTTI

Geçtiğimiz yıl bu dönemlerde şu demek oluyor ki 2017 yılı başlarında 1 BTC 1059 dolar yapıyordu. Şuanda ise 9 bin Dolar’a doğru tırmanan Bitcoin ciddi bir kazanç getirdi. Bitcoin piyasasının oldukca dengesiz olması yatırımcıları ürkütse de kesinlikle Bitcoin yatırımı yapmak şuan için en mantıklı yatırım araçlarından birisi olarak göze çarpıyor. Ek olarak Bitcoin üretimi mevzusunda da bazı yatırımların bulunduğunu söylemekte yarar var.

Bitcoin üretimi meydana getiren cihazlar 5 bin dolar civarında eğer 24 saat açık bırakırsanız Bitcoin’in kıymet kazanmasına da bağlı olarak 100 ya da 200 TL içinde bir para kazanabilirsiniz.

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir