Bitcoin’in 9 Bin Doları Aşmasıyla Changpeng Zhao Yatırımcılara Seslendi: Şimdi Tam Zamanı!

Önde gelen analist Josh Rager’e gore, Bitcoin, 9.250 dolar seviyesinin üstünde aylık bir mum kapatmayı başarırsa fazladan bir yükseliş kaydedebilir. Bu şekilde bir durumda, Rager, Bitcoin’in geçtiğimiz senenin Haziran ila Eylül ayları içinde en oldukça kontrol etmiş olduğu 10 bin dolar seviyesini tekrardan kontrol edebileceğini öngörüyor.

Ayrıca, kartal gözlü ekonomist Raoul Pal, Bitcoin’in ters baş ve omuz modelinden ayrıldığını fark etti. Bu formasyonun zayıf bir sağ omzuna haiz olması, daha da güçlenebileceği anlamına gelir, bu da boğaları kuvvetlendirir. Sağ omuz, alıcılar fiyatı devamlı olarak yükselttiğinde oluşur. Fiyat direnç çizgisinin üstüne çıkarsa, bu model sonunda geçersiz hale gelir.

Buna ek olarak piyasadaki boğaları son yedi ay süresince denetim altında tutan çok önemli düşen kama oluşumundan aslına bakarsanız ayrıldı ve bu da şu anda piyasanın boğaların tam kontrolünde olduklarını gösteriyor.

Önder kripto para borsası Changpeng “CZ” Zhao Bitcoin’in tekrardan 9 bin doların üstüne yükselmesiyle popüler kripto para biriminin 5 bin dolara gerileyeceğini iddia edenleri takipten çıkmanın zamanı geldiğini belirtti.

“Bitcoin’in birkaç ay ilkin 5 bin dolara gerileyeceğini tahmin edenleri ve bir yıl ilkin de 1.000 dolara gerileyeceği yönünde tahminde bulunanları takipten çıkmanın vakti geldi. Başarı göstermiş olabilmek için sizi fena etkileyenleri hayatınızdan çıkarmanız gerekir.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir