BitGo’dan, MenaPay’in MPAY Token Kripto Parasına Destek

Dijital para yönetimi ve dijital finansal varlık hizmetler şirketi BitGo, küresel olarak büyüyen ve kullanıcı ağını genişleten MenaPay’in MPAY sembolüyle dünyada işlem gören kripto parası MPAY Token’ı desteklemeye başladı.

Palo Alto destekli, California merkezli bir şirket olan BitGo, Bitcoin, Ethereum, Tron şeklinde piyasa kıymeti yüksek olan kripto paralar için çoklu imzalara haiz cüzdan hizmetleri sunuyor. Bitcoin işlemlerinin yüzde 20’den fazlasının gerçekleştirilmesini elde eden BitGo, gizleme, takas ve uzlaşma ortaklığı, işletme cüzdanı şeklinde hizmetlerini MPAY Token için de sağlayacak.

MPAY Token’ler BitGo’da depolanıyor

Küresel alanda önder bir güvenlik şirketi olarak görülen BitGo, bilhassa kurumsal yatırımcılar için güvenli, uyumlu ve saydam çözümler sunuyor. Dünyanın değişik coğrafyalarında banka kullanmayan kişilerin dijital iktisat ile buluşması için başarı göstermiş projeler geliştiren MenaPay ile BitGo içinde meydana getirilen anlaşmaya bakılırsa BitGo, MPAY Token için dijital varlık borsalarına gizleme ve soğuk cüzdan hizmeti sağlayacak. Böylelikle yatırımcılar MPAY Token yatırımı yapmak istediklerinde, BitGo vasıtasıyla yatırımları kurumsal düzeyde bir depolama ile güvence altına alınacak.

Ortadoğu ve Şimal Afrika ülkelerini kapsayan MENA Bölgesinin ilk blok zinciri (blockchain) tabanlı mobil ödeme sistemi MenaPay, hem Türkiye’de hem de küresel ölçekte değişik projeler ve işbirlikleri yapıyor. Yatırımcılara hem güvenlik hem de uyumluluk açısından çözümler sunmak için iş birliklerine ehemmiyet veren şirket portföyünü BitGo ile değişik bir alanda daha genişletiyor.

MenaPay Hakkında

MenaPay, Orta Doğu ve Şimal Afrika’nın (MENA) bölgesinde blokzinciri tabanlı ilk mobil ödeme uygulamasıdır. Banka kullanmayan kişilerin dijital ekonomiye katılmasına imkân vererek dijital dönüşümü destekleyen MenaPay, dijital ekonomide finansal erişilebilirliği arttırmayı ve hedef coğrafyasında en yaygın kullanılan birincil ödeme yöntemi olmayı amaçlamaktadır. MenaPay kullanıcılarına uygulama içi ödeme ve aktarma işlemlerinde kullanılan kıymeti durağan(durgun) kripto para MenaCash’i ve yatırım aracı olarak kullanılan ve 10 değişik küresel dijital varlık borsasında işlem gören MPAY Token’i sunar. Detaylı data için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir