Bitmain rekora koşabilir

Bitmain halka arz edilmesi beklentisi ile averaj 18 milyar dolar daha çok kar etmeyi hedefliyor. Firmanın averaj 18 milyar dolar daha değerinin artması ile beraber bu yıl içinde milyarlarca dolarlık artış yaşaması ve hissedarların daha çok kazanç sahibi olacak olması sonucunda daha da fazla ilgi görmesi ve daha çok insanoğlunun Bitmain’e ilgi duyması ve hisse senetleri alması beklentisi daha çok kıymet artışında etkili olması planlanıyor.

Teknoloji devi şirketleri bile orta vadede geçebilecek olduğu tahmin edilen Bitmain, teknoloji devlerinin önüne geçebilmesi için daha çok gelir kazanması ve daha çok süre sabretmesi gerekecek.

Rekora koşabilir

Beklentiler madencilik devi Bitmain’in gelecek birkaç yıl içinde daha çok üstün dereceli kırması planlanıyor. Kripto para üretimi mevzusunda Çinli dev geçtiğimiz aylarda İsrail’e daha çok yatırım halletmeye karar vermiş ve istihdamı 3 kat daha çok arttırmak mevzusunda istekli olduklarını ve bu yönde lüzumlu istihdamı yaratmak mevzusunda ilgili tüm adımları atacak olduklarını açıklamıştı. Çin’in İsrail’e yatırımları devam ederken, Bitmain’in güvenilir olduğundan İsrail’i tercih etmiş olduğu öne sürülmüştü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir