BitMEX CEO’su Arthur Hayes: Bitcoin 50.000 Dolar Olabilir

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, bu senenin sonunda Bitcoin fiyatının 50.000 dolar seviyesini aşabilecek bulunduğunu deklare etti. BitMEX CEO’su Arthur Hayes, açıklamasında bu senenin sonunda Bitcoin fiyatının 50.000 dolar seviyesine kadar çıkacak olduğuna değinerek, bu fiyatın oldukca fazla yüksek olmadığını belirtti. 20.000 dolar seviyelerinin doğru ve beklenen bir netice olmadığına değinen Hayes, bu mevzuda kendisinin tahmininin 50.000 dolar seviyesinde bulunduğunu açıkladı.

Türkiye ve dünyada son dönemde devamlı olarak bu senenin sonunda ne kadarlık bir seviyeye çıkacak olduğu merak mevzusu haline gelen Bitcoin’in bu mevzuda atılacak olan adımlar ve yapılacak olan yeni yatırımların yönünü de belirlediği bilinmekte.

Üstün dereceli İddialar Ortaya Atılıyor

Üstün dereceli iddiaların ortaya atılmış olduğu Bitcoin tahminlerinde ara sıra üstün dereceli seviyelerin üstünde 90.000 dolar ve 700.000 dolar seviyeleri dahi belirtiliyor. Bu mevzuda hemen hemen bu senenin sonunda 20.000 dolar sınırını iyi mi ve tam olarak hangi gün aşacak olduğu merak mevzusu olan BTC‘nin bu kadar fazla yükselmesi durumunda binlerce yatırımcının milyoner olmak yolunda ilk adımlarını atmış olacakları belirtilmekte. Zira bugün milyoner olan birçok şahıs Bitcoin yardımıyla servetine servet katıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir