BitMEX CEO’su Yeniden Ortaya Çıktı: Zirveden Fotoğraf Paylaştı Bitcoin 20 Bin Dolara Koşuyor Dedi

Ortalama bir aydır tatilde bulunduğunu ve Eylül ayında işinin başına geri döneceğini belirten Hayes dönmeden iddialı bir tahminde de bulunmuş oldu. Dünyanın en popüler kaldıraçlı kripto para borsasının CEO’su Arthur Hayes Machu Picchu’nun tepesinden bir fotoğraf paylaşarak tatilini sonlandırdığını deklare etti.

Gelecek hafta Singapur’daki Invest Asia zirvesine katılacağını duyuran Hayes, Bitcoin’in fiyatını ikiye katlamak suretiyle bir boğa koşusuna başladığını öne sürdü. Eğer Hayes’in iddiaları gerçek olursa bu yıl sonlanmadan Bitcoin’de tekrardan 20 bin dolar seviyesi görülebilir.

Başarı göstermiş CEO bu senenin başlarında, Mart ayında Bitcoin’in 2019 yılı sonuna kadar 10 bin dolar direncini kıracağı öngörüsünde bulunmuştu. Hayes’in geçtiğimiz iddiası daha şimdiden gerçeğe dönüşmüş durumda. Hayes bakalım 20 bin dolarlık iddiası gerçek olabilecek mi?

BitMEX CEO Hayes uzun solukta ise daha da pozitif. BitmEX CEO’su, önder kripto para birimi Bitcoin’in birkaç yıl içinde ise 50 bin dolara kadar yükselebileceği iddiasında.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir