BitMEX CEO’sundan Önemli Açıklamalar: Bitcoin Neden Yükseliyor, 20 Bin Dolara Ne Zaman Ulaşacak?

Bitcoin Merkez Bankaları Yüzünden Yükseliyor

Şu sıralara halen devam eden Asia Blockchain Summit’te CNBC’nin Crypto Trader programına katılan Hayes, programın sunucusu Ran NeuNer’e verdiği röportajda Bitcoin’in yükselişinin dünyanın en büyük ekonomilerinin para politikalarından kaynaklandığını belirtti.

Bitcoin’in parabolik hareketinin en büyük tetikleyicilerinden biri merkez bankalarının para basma politikası.

Bitcoin Ne Süre 20 Bin Dolara Ulaşacak?

Hayes ek olarak Bitcoin’in bir süre daha 10-20 bin dolar seviyeleri içinde hereket edeceğini ve diğerlerinin aksine 10 bin dolar bandının altına gerilemeyeceğini tahmin ediyor. Bitcoin için 30- 50 bin şeklinde fiyat senaryolarının önüyılın ikinci yarısında gerçekleşmeyeceğini öne devam eden BitMEX CEO’su, popüler kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolara ise 2020 yılının ilk çeyreğinde ulaşacağını iddia ediyor.

Coinmarketcap verilerine nazaran gün içinde 12.700 dolara kadar yükselmeyi başaran Bitcoin, haberimizin hazırlandığı sırada 12.340 dolardan işlem görüyordu.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir