BitTurk Android ve iOS Mobil Uygulamaları Yayında

BitTurk.com 2017’den beri kullanıcılarına en yeni teknolojileri ulaştırmayı ve kesintisiz bir kripto para borsası deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda yeni ürün ve hizmetlerini yayına almaya devam etmektedir. Ek olarak Android ve iOS uygulamalarının yayına alınmasını kullanıcılarına hususi bir kampanya ile de duyuran BitTurk, uygulamaları indiren tüm kullanıcılarına anında 10 TL armağan ediyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Android yada iOS uygulamalarını indirip “Kupon Kodu” bölümünden “Android” yada “iPhone” yazmanız kafi; 10 TL hesabınıza derhal tanımlanıyor. Tüm bunların yanında BitTurk toplumsal medya hesapları vesilesiyle yeni kampanya ve promosyonlarını duyurmaya devam ediyor, bu hesapları takip eden kullanıcılar BitTurk’ün sunmuş olduğu fırsatlara anında erişebilme şansı yakalıyor.

iPhone ve iPad Uygulamaları

PIN kodu, parmak izi yada yüz tanıma ile uygulamaya hızlıca giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siri ile anlık kurlara erişebilirsiniz. Widget yardımı ile kurları uygulamayı açmadan görebilirsiniz.

BitTurk iOS uygulamalarını buradan indirebilirsiniz.

Proje hakkında detaylı data için de buraya tıklayarak medium yazılarını inceleyebilirsiniz.

Uygulamada PIN kodu ile hızlıca oturum açabilir ve işlemlerinize her an her yerde devam edebilirsiniz.

BitTurk Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Apple Watch Uygulaması

iPhone uygulaması Apple Watch desteğini de içermektedir. Apple Watch uygulaması ile kur takibini saatinizle kolayca yapabilirsiniz.

 

 

Apple TV Uygulaması

Apple TV için anlık kur takibini televizyonunuz ile yapabileceğiniz bir uygulama geliştirilmiş. Apple TV ile AppStore’a girip finans kategorisinden BitTurk uygulamasını indirebilirsiniz.

 

 

 BitTurk Android ve iOS Uygulamaları ile tüm borsa işlemlerinizi devamlı ve her yerde kesintisiz olarak yapabilirsiniz.

  • 20+ kripto paranın yatırma/çekme, alım/satım işlemlerini “Cüzdan” ve “Al/Sat” bölümlerinden kolayca ve hızlıca yapabilirsiniz. Cüzdan bölümünden seçeceğiniz ilgili para cinsine tıkladıktan sonrasında gelen detay ekranından ilgili para cinsine ilişkin yatırma/çekme işlem geçmişini görebilir, Çek sayfasından başka konumdaki cüzdanınıza çekme yada Yatır sayfasından başka konumdaki cüzdanınızdan BitTurk kripto para cüzdanınıza yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırma yada Çekme işleminizden sonrasında Al/Sat ekranından alış/satış emri verebilir, borsadaki alım satım işlem geçmişlerini ve kendi açık emirlerinizi görebilirsiniz.

 

  • Hesabım ekranından BitTurk hesabınıza ilişkin bir oldukca detaya erişebilirsiniz. Profilim sayfasından üyelik düzey yükseltme işlemlerinizi yapabilir, Referans Sistemi sayfasından çağrı ettiğiniz kullanıcılardan kazandığınız tutarları görebilir ve TRY cüzdanınıza aktarabilir, Yardım&Destek sayfasından kafanıza takılan soruların cevaplarını öğrenebilir, ihtimaller içinde bir probleminizde destek ekibimize ileti göndermek benzer biçimde bir oldukca işlemi ve oldukca daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir