Blockchain.com $25 Dağıtmaya Devam Ediyor

Blockchain.com 2018 yılının Kasım ayında tarihin en büyük airdrop kampanyasını başlatmış ve üye olup kimliklerini doğrulayan kullanıcılarına $25 değerinde Stellar Lumens (XLM) armağan edeceğini duyurmuştu.

Dünyanın en popüler kripto para cüzdanlarından Blockchain.com’un başlatmış olduğu bu kampanyaya dünyanın dört bir tarafındaki kripto para yatırımcıları tarafınca büyük ilgi gösterilmişti. Sadece görkemli duyurunun arkasından birçok yatırımcı ne yazık ki Stellar’ların cüzdanlarına gönderilmediğinden yakınmıştı. Stellar airdrop’u bugün gene  Türk kripto para topluluğunda gündemindeydi.

$25’lık Stellar Lumens’i (XLM) almak için ne yapmalıyım?

  • Blockchain.com’a gidin.
  • Üye olun ve kimliğinizi doğrulayın.
  • Hemen sonra www.blockchain.com/tr/getcrypto  adresinden airdrop’a katılmak için platforma üye olurken kullandığınız e-postanızla giriş yapın.
  • Son olarak  adresine tıkladığınızda ise bir iki dakika içinde 25 dolar tutarındaki Stellar’larınız cüzdanınıza gönderilecek.

Bu yazı, Türk kripto para yatırımcılarını Blockchain.com’un düzenlemiş olduğu 125 milyon dolarlık XLM aidrop programı hakkında bilgilendirmek için yazılmıştır. Sitedeki tüm bağlantılar harici sayfalara açılmaktadır ve CoinBilgi.net bu husuta mesuliyet kabul etmemektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir