Blockchain.com Küçük Yatırımcılar İçin Dünyanın En Hızlı Borsasını Geliştirdi: The PIT

Dünyanın en güvenilir ve en popüler kripto para cüzdan hizmeti sağlayıcılarından Blockchain.com, şimdi kendi kripto para borsasını kurduğunu duyurdu. Blockchain.com’a gore The PIT’le beraber kullanıcılar mikro saniyeler içinde sonsuz likidite ile işlem gerçekleştirebilecek.

Blockchain.com’un geliştirdiği The PIT adlı kripto para borsasına  adresi üstünden ulaşabilirsiniz. 200’ü aşkın ülkeden erişilebilecek olan borsada ilk etapta 26 işlem çifti bulunacak. Ek olarak Blockchain.com söz mevzusu ülkelerdeki bankalar ile anlaşarak para yatırma/çekme işlemlerinin USD, EUR ve GBP cinsinden kolaylıkla yapılabilmesini sağlayacak. Blockchain.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Peter Smith mevzu ile alaklı olarak şunları kaydetti:

Kripto para piyasasında hizmet veren borsaların hepsi eski teknolojileri kullandığı için pek fazlaca sorun yaşıyor. Ek olarak düzenlemelerin eksikliği sebebiyle müşterilerinin aleyhine bir ekip işlemler gerçekleştirebiliyorlar. Muntazam bir borsanın bu tğr sıkıntıları gidermesini beklemekten sıkıldık ve bu iş için kolları sıvadık. Blockchain.com olarak geliştirdiğimiz cüzdan sağlayıcısını bugün 40 milyonu aşkın insan kullanıyor, bu insanların güvenilir ve yansız bir borsa üstünden işlem yapabilmeleri için The PIT’i geliştirdik.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir