Blockchain Tabanlı Rezervasyon Şirketi, Booking.com’la Stratejik Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Blockchain tabanlı rezervasyon sitesi Travala oldukca kısa bir süre ilkin internet sayfasında yayımladığı açıklamayla beraber Booking.com ile stratejik ortaklığa vardıklarını duyurdu. Bu işbirliğinin bir parçası olarak, Travala, Booking.com’un konaklama listesini kendi platformuna entegre edecek. Böylece artık  200’den fazla ülkede ve neredeyse 100.000 destinasyonda kripto paralarla konakla rezervasyonu yapmak mümkün olacak.

Popüler kripto paraları destekliyor

Blockchain tabanlı bir platform olan Travala, BTC, ETH LTC, XRP, TRX ve BNB şeklinde popüler kripto para birimlerini destekliyor. Platform ek olarak PayPal ve banka kartları vesilesiyle geleneksel ödeme yöntemlerini de kabul ediyor.

Travala’nın Booking.com’la kurduğu bu stratejik ortaklık kripto paraların dünyanın dört bir yanında daha süratli bir halde benimsenmesine büyük bir katkı sağlayabilir.

Travala & Bitcoin.com ortaklığı

Bu senenin Mayıs ayında ise Travala’nın Roger Ver’in Bitcoin.com cüzdanıyla ortaklık kurduğunu duyurmuştuk. Bu ortaklıkla, Bitcoin.com kullanıcılarının otel rezervasyonlarından tutum etmelerine olanak sağlayacağı duyurulmuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir