BlockDown Konferansı 3D Sanal Dünyanın Kapılarını Açıyor

BlockDown 2020, bugünden itibaren konferansa katılacak olan kişilerin sisteme giriş yaparak kendi avatarlarını oluşturabileceklerini duyurdu. Katılımcılar sistemde vücutlarını, giysilerini ve aksesuarlarını diledikleri şeklinde ayarlayabilecekler. Kripto meraklıları “Satoshi Is Female”, Doge, ve favori kripto projeleri şeklinde popüler kripto kültür giysileri arasından da seçim yapabilecekler.

Heyecanın artmasıyla birlikte BlockDown bugün, 16 Nisan saat 9’da halka açılacak olan 3D sanal dünyasından daha çok görüntü ve video fragman yayınladı.


BlockDown 2020 kısa bir süre ilkin kripto demirbaşlarından Binance CEO’su CZ, Erik Voorhees şeklinde adların yanı sıra Stellar’dan Jed McCaleb, CoinMarketCap’den Carolyne Chen ve Dünya Sıhhat Örgütü ortağı MiPasa şeklinde büyük adların de 16-17 Nisan’da yapılacak olan online konferansa katılacaklarını duyurdu.

Bunun yanısıra BlockDown 2020, 17 Nisan’da Bitcoin Maxsimalism’e karşı Bitcoin Minimalizmini konuşup tartışmak suretiyle ShapeShift CEO’su Erik Voorhees ve Jimmy Song’un bir araya geleceklerini duyurdu.

 Ek olarak Jed McCaleb’in CoinTelegraph editörlerinden Jay Cassano ile bir söyleşi gerçekleştireceği bildirildi.

Sanal konuşma son olarak kullanıcılarına biletlerini BTC, BCH ya da ETH ile alabilecekleri kripto ödeme sistemi eklediklerini duyurdu.

Blockchain PR ajansı EAK Dijital’in CEO’su Erhan Korhaililer, bu konferansa milyarlarca insanoğlunun bu ölümcül enfeksiyonun daha çok yayılmasını önlemek için toplumsal izolasyona girmiş olduğu bu zamanda kripto topluluğunu bağlı tutmanın bir yolu olarak tasarlanan ve oluşturulan bu sanal konferansa daha büyük adlar getirmekten memnun bulunduğunu söylemiş oldu.

“BlockDown, blockchain etkinlik endüstrisini sarsacak. Yaratıcılığı ve ortaya çıkması sebebiyle daha ilkin karşılaştığım herhangi bir şeye benzemiyor. Katılımcılar kısa bir vakit dilimi içinde inşa ettiğimiz 3D dünyanın standardını görünce oldukca şaşıracaklar. Sanal etkinlik alanının yalıtım süreci geçtikten sonrasında da çekiciliğini koruyacağına inanıyoruz” dedi.

BlockDown’da konuşacak olan öteki konuşmacılar ise şu şekilde: 

- Changpeng Zhao, Binance kurucusu ve CEO’su
- Da Hongfei, NEO kurucusu.
- Erik Voorhees, ShapeShift CEO’su
 David Chaum, XX Network kurucusu
 Roger Ver  Bitcoin.com kurucusu
, Jimmy Song, Bitcoin eğitimcisi ve Blockchain programcısı
 – Carylyne Chan, CoinMarketCap geçici CEO’su ve strateji sorumlusu

 BlockDown 2020, 16-17 Nisan tarihleri içinde iki güne yayılan en iyi blockchain içeriklerini kapsayacak.

Katılmak için www.blockdownconf.com adresine, topluluğumuzla tanışmak için BlockDown Telegram grubuna ya da [email protected] adresine mail atmanız kafi.

Biletler

BlockDown 2020 biletleri satışa çıktı. Daha çok data için www.blockdownconf.com adresini ziyaret edin. Kripto yöntemiyle ödeme yapmak için burayı ziyaret edin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir