BNB’den Yeni Rekor: Binance Coin 100 Dolara Mı Koşuyor?

Binance Coin bugün tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüş oldu ve 36.36 dolara terfi etti. Binance’in kripto para birimi 2019’da da sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Binance Coin, 2018 yılındaki ayı sezonunda da en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biriydi.

Bugün Binance Coin, minik bir düzeltmenden ilkin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 36.36 $ ‘a ulaştı. Binance Coin şu anda 36 doların altında işlem görse de popüler kripto para borsası Binance’in marj ticaretini başlatmasıyla yeni bir rekora koşabilir.

Binance Coin bir tek 2019 senesinde %500’ün üstünde bir gelişme kaydetti, Ocak ayında 5.50 dolardan işlem gören BNB 6 ayda yatırımcılarına dolar karşısında 6 kat kazanç sağlamış oldu.

Binance, şu anda marj ticaretini başlatmak suretiyle. Kısmı olarak hali hazırda marj ticaretini bazı kullanıcılarının kullanıma sunan Binance’in bu hamlesiyle kripto para piyasasında BitMEX’i de geride bırakarak ipi göğüslemesi planlanıyor.

Binance Coin 100 Dolara Koşabilir

Binance’in merkezsiz kripto borsası Binance DEX’i başlatmasıyla BNB ciddi bir yükseliş yaşamıştı. Şimdi borsanın marj ticaretinin başlatması BNB’de benzer bir reaksiyona yol açabilir ve popüler kripto para biriminin fiyatının 100 dolara koşmasına niçin olabilir.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir