BTC alım talebinde artış yaşanıyor

Bitcoin almak isteyen şahıs sayısında yaşanmış olan artışlar kripto para borsası istatistiklerine yansırken, yatırımcıların mevcut yatırımlarına yatırım eklemesi, bu yıl sonunda beklenen artış dolayısı ile Bitcoin hakkında asla informasyon sahibi olmayan kişilerin dahi bu mevzuda yatırım yapma isteği dolayısı ile kripto para alım talebinde büyük bir artış olduğu ve kripto para borsalarından meydana getirilen satışların arttığı söylentisi yayılıyor.

Bitcoin sahibi olan kiş, sayısındaki bu artışlar bir süre sonrasında daha çok yatırımcının piyasada etken olarak boy gösterecek bulunduğunu gösterirken, yatırımcıların ne kadar süre içinde, ne kadar yatırım sahibi olacak olduklarının da fazlası ile ehemmiyet taşımış olduğu belirtiliyor.

Yatırımını Icra eden Beklemeye Geçiyor

Bitcoin yatırımını icra eden kişiler kısa vadede ne kadar kazanacak oldukları mevzusunda merak ediyor olsalar bile yatırımcılar bu yıl büyük beklentiler içinde olduklarına dair net mesajlar veriyorlar. Yıl sonunda beklentiler 50.000 dolar olmasından dolayı ne kadar artış olursa olsun bazı yatırımcıların satış yapmayacak olduğu mevzusunda görüş hakim durumda. BTC yatırımcılarının beklediği yıl sonunda fiyatların artması ile beraber satış oranlarınında daha çok artması umut ediliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir