BTCFinans.com 100.000 TL DAĞITIYOR!

BTCFinans.com, “Türkiye’nin En Yenilikçi ve Güvenilir Kripto Para Borsası” Sloganı ile Bir Yeniliğe Daha İmza Attı!

10 Temmuz 2019 tarihinde başlamış olan kampanya ile, bu tarihten sonrasında BTCFinans.com ‘a üye olan kullanıcılara 4 aşamalı bir video seyretme süreci sonrasında toplam 100.000 Türk Lirası dağıtılacak…

İlk kere BTCFinans.com ‘a giren ve üye olan kullanıcılar, üye olduktan sonrasında hesaplarını onaylatmaları halinde kampanyaya katılabilirler.

Kampanya kapsamında BTCFinans.com ‘un hazırladığı 4 değişik videoyu izleyen ve video ile ilgili sorulan sorulara doğru cevap veren kullanıcı, 50 TL değerinde BEEX armağan kazanacaktır. Kampanya toplam 100.000 TL değerinde BEEX armağan edilene kadar devam edecektir.

İzlenilen her bir video ve sonrasında sorulacak soruya verdikleri doğru yanıt için kazanacakları 12.5 TL kampanya sayfasında görünecektir. 4. Video sonrasında toplam BEEX adeti 50 TL olacak şekilde tanımlanacak. Kullananların süreçte yitik yaşamaları engellenecektir. Kazanılan armağan BEEX ‘ler, istenirse tahtasında bozdurabilir ve banka hesabına çekilebilir yada istenirse BTCFinans.com üstünde işlem yaparken % 50 komisyon indirimi sağlamak için kullanılabilir.

Kampanyadan yalnızca yeni kullanıcılar arasından, 18 yaşını doldurmuş ve hesap onayı yapmış kullanıcılar yararlanabilir. Kampanyanın bitişi BTCFinans.com ’un toplumsal medya kanallarından duyurulacaktır.

Aşağıdaki videodan kampanya detaylarına göz atabilirsiniz.

BTCFinans.com 100.000 TL Dağıtıyor Kampanya Bilgileri;

  • Her gün belirli kriterlere uygun, minimum 50 şahıs sistem tarafınca otomatikman seçilerek kampanya kapsamında hazırlanan videoları seyretme hakkına haiz olacaktır.
  • Videoların hepsi birden değil, belirli aralıklarla izlenilmesine izin verilecektir.
  • Video seyretme sırası gelen kullanıcılara BTCFinans.com kullanıcı panelinden bildirim yapılacaktır.

Video İzleme Esnasında Öncelik Almanızı Sağlayacak Adımlar;

  • Btcfinans.com‘da yaptığınız işlemler toplamı, (Tüm tahtalardaki alım satım işlemleri, yatırılan TL ve Kripto Paralar, vs.)
  • Btcfinans.com‘da son 1 haftada yaptığınız işlemler toplamı, (Tüm tahtalardaki alım satım işlemleri, yatırılan TL ve Kripto Paralar, vs.)
  • Btcfinans.com‘da üyelik süreniz,
  • Btcfinans.com’un toplumsal medya hesaplarını takip etme durumunuz. (Feysbuk, Instagram, Twitter, Telegram, Youtube)

BTCFinans.com Türkiye’nin En Yenilikçi ve Güvenilir Kripto Para Borsası..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir