Bugünden Sonra Bitcoin Yatırımından Milyarder Olmak Mümkün Mü?

ABD’li milyarderlerin haberlerini son günlerde sık görür olduk. Bunu kripto para gündemini dün sarsan 54 yaşındaki ABD’li kripto para zengini milyarder iş adamının uyuşturucu kliniğindeki ölümü bir kez daha milyarlarca dolar kazancın kripto para sektöründen kazanılabildiğini ortaya koydu.

Bazı yatırımcılar ise haklı olarak ne kadar zamanda, ne kadar yatırım ile milyarder olabileceklerini sormaya başladılar. Bazı analistler kripto paraların 2020 senesinde 250.000 dolar seviyesine çıkacak bulunduğunu, özetlemek gerekirse bugüne oranla %400 kat ve üstünde kıymet kazanacak bulunduğunu belirtmeye başladılar.

Milyarder Olmak Mümkün Fakat Iyi mi?

Bugünden itibaren kripto para yatırımcılarının yatırımlarından dolayı Bitcoin milyarderi olmaları fazlası ile olmasa da mümkün. Peki iyi mi? Eğer ki milyonlarca dolarlık kripto para yatırımı meydana getirecek gücünüz yok ise dahi analistlerin önerilerine uyarak gelecek için oldukça daha oldukça kripto para birikimi yapabilir ve bu sayede kripto paralardan milyoner ve milyarder sıfatlarını kazanacak duruma gelebilirsiniz.

Elbet binlerce liralık yatırımlar ile gelecekte kripto paralardan milyarder olmak mümkün olmayacaktır. Yalnız milyoner olmak en azından şimdilik mümkün olabilecektir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir