Çin Devlet Başkanı Şi Cinping’in Açıklamaları Bu Kripto Paranın Fiyatını İki Katına Çıkarttı

VeChain (VET) geçtiğimiz ayın en büyük kazananlardan biri olarak göze çarpıyor. Öyleki ki VET, 0.003 dolardan 0.007 dolara terfi etti ve bununla beraber Bitcoin (BTC) karşısındaki fiyatını da iki katına çıkardı.

Çin’in Blockchain Açılımı VeChain’e Yaradı

VeChain (VET), Çin hükümetinin Blockchain teknolojisinin benimsenmesi mevzusundaki son açıklamalarından büyük seviyede yararlanan varlıklardan güzide kripto paralardan biri olarak göze çarpıyor. Sadece, şüpheciler, VET’in geçmişte de benzer şekilde gaza gelip büyük kayıplara maruz kaldığını (hype) hatırlatıyor. Twitter’daki bir kripto para yatırımcısı VET’e karşı duygularını şu şekilde beyan etti:

“Vechain Ekibi’nı ötekilerden değişik kılan birçok gösterge var: bağlılık, tutku, daha ilkin güvenli bir walmart anlaşması yapmış olsanız bile, devamlı daha fazlasını hayata geçirmeye istekli olmak. Onlara güvenmemin sebebi de buydu. İyi çalışmaya devam edin Vechain Team! #VET#VECHAIN$VET VECHAIN”

Wallmart Chine İle Antak kalma

Yükseliş dalgası, Walmart China ile mal takip edeni ve besin güvenliği izlemesi için meydana getirilen bir ön antak kalma haberi sonrasında da daha da alevlendi. VeChain geçtiğimiz dönemlerde de, Blockchain teknolojisini kullanarak mal takip edeni yapmak suretiyle birçok anlaşmayla gündeme gelmişti.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir