Çocuklar Duymasın, Bitcoin’den Bahseden İlk Türk Dizisi Oldu

Kripto paralar yaşamımıza  girmeye devam ediyor.  Televizyonda finans programları haricinde oldukça fazla yerde duymadığımız Kripto para ve Bitcoin kelimeleri artık günümüz dizlerinde de yer almaya başladı.  Bunun ilk örneğini ise sevilen dizi Çocuklar Duymasın’da Hüseyin ve arkadaşların içinde geçen cümleler de gördük.

2017 yılının sonlarına doğru yaşamış olduğu yükseliş ile birlikte oldukça sayıda insan tarafınca bilinmeye başlanan Bitcoin ve öteki Kripto paralar toplumsal medya ve öteki mecralarda son aşama bilindik olsa da halen daha pek oldukça insan Kripto paralardan habersiz. 2017’nin son ayından itibaren başlamış olan ve 3 ay devam eden krizi atlatan Bitcoin 8000 dolar civarında seyretmeye devam ediyor. Her gün güncel mevzuları tv ekranına taşımayı başaran yapıtlardan bir tanesi olan Çocuklar Duymasın’da da Hüseyin ve arkadaşları Bitcoin mevzusunda bazı yatırımları yapıyor.

KRİPTO PARA YATIRIMI

Çaycı Hüseyin ve arkadaşları aslına bakarsak toplumumuzun yaptığını ya da yapmak istediğini diziye uyarlanacak şekilde ekranlara getiriyor bu işlerden bir halde para kazanıldığını duyan Hüseyin ve arkadaşları da derhal bu sektöre atılıyor ve Kripto paralara yatırım yapıyor. Dizide Doğal ki çaycı Hüseyin devamlı olduğu şeklinde büyük bir hayal kırıklığına uğruyor.

Eğer Sizlerde Kripto paralara yatırım yapmak istiyorsanız. Piyasayı iyi çözümleme etmeli ve Kripto para yatırımı için acil etmemelisiniz.

İşte o görüntüler ;

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir