Coin Market Cap (CMC) yenileniyor

Coin Market Cap (CMC) yakın süre içinde yenilenecek bulunduğunu deklare etti. Coin Market Cap (CMC) yetkililerince meydana getirilen açıklamada belirli bir süre içinde yeni tasarım, yeni menüler ile kullananların karşısına çıkacak oldukları ve yeni bir haber bölümünün etken edilecek bulunduğunu deklare etti. Okuyucuların kripto paralar ile ilgili her türlü bilgiye erişebilmesi ve data sahibi olabilmesi adına yeni menülerin açılacak ve bu menüde haberlerin olacak bulunduğunu açıklayan CMC, bu mevzuda daha çok kişinin daha siteyi takip edecek bulunduğunu deklare etti.

CMC yakında etken edecek

Coin Market Cap (CMC) yetkilileri yakın süre içinde değişimlerin etken edilecek bulunduğunu ve bu mevzuda lüzumlu olan çalışmaların neredeyse tamamladığını deklare etti. Meydana getirilen açıklamada görünüm olarak iyi mi bir değişiklik olacağı ve PRO Apı mevzusunda nelerin olacak olduğu konsunda ise data verilmedi.

  • CMC dünyada en fazla takip edilen kripto para fiyatlarının takip ve analizlerinin yapıldığı web sitesi olarak tanımlanmaktadır.
  • Kripto paralara dair son 5 yıla ilişik verileri gösteren ve günlük, saatlik, haftalık verileri tek bir grafik üstünde gösterebilen ender web sitelerinden bir tanesidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir