Coinbase Başkanı: Yeni Koin’ler Eklemek Zorundayız

Coinbase başkan yardımcısı ve genel müdürü Adam White, niçin dolayı platformlarına yeni koin’ler ekledikleri mevzusunda basın açıklaması yapmış oldu. Açıklamasında kripto paralar ile ilgili müşterilerinden gelen taleplere cevap vermek zorunda olduklarını ve bu öğrenci cevap verebilmek için mecburi olarak yeni koin’ler eklediklerini deklare etti. Basın açıklamasında pek fazla informasyon ve detay vermeyen White, mevcut 20 milyondan daha çok müşterinin talebine cevap vermek zorunda olduklarını deklare etti.

Yeni ve eski yatırımcılar kripto para borsalarının yalnız Bitcoin sunmasını yada Ethereum sunmasını değil birçok kripto para birimini aynı anda sunmasını ve alım ile satım işlemlerine izin vermesi icap ettiğini belirtiyorlar. Tam olarak bu mevzuda birçok kripto para borsası alan kişi azlığı ve benzeri zorluklar dolayısı ile problemler yaşarken, büyük kripto para borsaları ise bu tür problemler yaşamıyor ve müşterilerinin talebine daha çok ilgi göstererek daha çok kar elde edebiliyorlar.

Ethereum İlgi Görüyor

En fazla ilgi gören kripto paralar içinde bulunan Ethereum, benzer olarak Bitcoin kadar olmasa bile ilgi gören ve kripto para borsalarında alım-satım için bulunması istenen koin’lerden bir tanesi. Yatırımcının talep ve taleplerine uygun davranan kripto para borsaları kazanç sahibi olurken, Türk kripto para borsaları ise yalnız istenen ve talebin daha fazlaca olduğu koin’leri ilave ederek müşterilerine oldukça iyi hizmetler sunabiliyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir