Coinbase Değeri Hakkında Flaş İddia!

Coinbase ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara nazaran Coinbase’nin değerinin 8 milyar dolar seviyesinde olduğu iddia edildi. İddialara nazaran Coinbase şirketinin sahipleri tarafınca Coinbase şirketinin kıymeti olarak 8 milyar dolar konuşulmuş olduğu ve satışın dahi düşünülme aşamasında olabilecek olduğu iddia edildi.

İddialar elbet böyle de sınırı olan kalmayarak Coinbase’nin dolar bazlı satış fiyatına ziyade Euro ile gelecek dönemde 8 milyar Euro seviyesini aşabilecek güce haiz olduğu iddia edildi. İddialar ile ilgili şirket tarafınca net ve resmi bir izahat yapılmazken mevzu ile ilgili olarak izahat yapılmadığı öğrenildi.

Coinbase Satışı Yapılabilir Mi?

Coinbase’nin satışı elbet Coinbase yetkilileri şu demek oluyor ki yöneticilerince karar verilmesi durumunda ve yönetim kurulu üyeleri tarafınca durumun onaylanması ile 8 milyar dolar ve bir ihtimal daha düşük bir belirlenen fiyattan satışının yapılabilecek olduğu söylenebilir. Bunu hep beraber gelecek süreçte görmek mümkün olacak sadece böyle de sınırı olan kalmayarak Coinbase’nin değerinin her geçen ay daha çok yükselecek ve her geçen yıl daha çok kullanıcının adını duyacak olduğu tahmin ediliyor.

*Coinbase tarafınca net izahat yapılırsa sayfaya eklenecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir