Coinbase Kurumsal Satış Danışmanından Önemli Açıklamalar!

Kısa bir süre öncesine kadar dünyanın en mühim borsası olan New York Stock Exchange çalışanı olan ve şimdilerin en büyük kripto para piyasalarından olan Coinbase’de kurumsal satışların başlangıcında bulunan Christine Sandler’dan sektör hakkında mühim açıklamalar.

Tecrübeli iş bayanı Wall Street’ten niçin kripto para sektörüne geçtiğini ise şu sözlerle deklare etti: 

Daha oldukça yeni olan kripto para ve Blockchain teknolojisinin etkileyebileceği sektörlere baktığımda aklım başımdan gitmişti. Kripto para ve Blockchain  teknolojisi bir tek ürün tedarik zincirleri için değil öteki sektörler için de oldukça mühim ve öteki sektörlerin de fazlasıyla istifade edebileceği ve kendilerine yarar sağlayabileceği teknolojiler. Aslına bakarsan pek oldukça şirket bunun bilincinde ki kripto para sektörüne ve Blockchain teknolojisine yatırım yapıyor. Aslına bakarsak bu teknolojilerin özünde neyi anlattığını anladığınızda sınırı aşmış oluyorsunuz ve bunun bir geri dönüşü olmuyor” 

Başarı göstermiş iş bayanı Sandler sektöre duyduğu ilgiye karşı oldukça gerçekçi yaklaşıyor ve kripto para sektöründe oldukça fazla scam projenin var bulunduğunu kabul ediyor. Sandler açıklamasında şu ifadeleri kullanıyor:

Sektörü fetişe etmek son aşama yanlış bir davranış. Sektörde halen daha oldukça fena niyetli insan bulunmakta. Bu insanların sayılarının giderek azaltılması gerekiyor. Bunu başardığımızda sektörün rahat bir nefes alacağını düşünüyorum. Bilhassa scamler ve hack saldırıları pek oldukça kişinin tadını kaçırıyor. Genel olarak bu biçim durumlar fiyatlara yansıyor.

Sandler ek olarak birçok kurum ile görüşmelerinin sürdüğünü ve görüştükleri dev şirketlerin piyasaya girmek için OTC trading yöntemini düşündüklerini belirtti. Sandler son olarak çalışmalarının devam ettiğini ve işlerini en iyi şekilde hayata geçirmeye devam edeceklerini dile getirdi. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir