Coinbase Milyonlarca Dolarlık EOS Dağıtıyor

Coinbase Earn, Stellar Lumens, ZCash ve BAT’ın arkasından yeni bir kripto para birimi için daha destek verdiğini duyurdu.

Coinbase’in arkasından Coinbase Earn da EOS’u listeledi. Artık kripto para meraklıları platformdaki eğitim videolarını izleyerek EOS kazanabilecek. Coinbase CTO’su Balaji S. Srinivasan, Pazar günü Washington D.C.’de yapmış olduğu açıklamada şunları kaydetti:

Artık birçok insanoğlunun satın almak yada madencilik yaparak değil de kazanarak kripto para sahibi olacağını düşünüyoruz. 

Balaji S. Srinivasan, Coinbase’in EOS’u istediğini duyurmak amacıyla etkinlikte Coinbase başkan yardımcısı Tim Wagner’in yanında yer aldı. Hatırlanacağı suretiyle Coinbase, Earn.com’u Balaji S. Srinivasan’dan satın almıştı ve kullanıcılarının eğitimleri tamamlayarak kripto para kazanabileceği bir platforma dönüştürmüştü. 

  • Coinbase Earn programıyla beraber kullanıcılara 100 milyon dolarlık EOS dağıtılacak. Buradaki bağlantıya tıklayarak Coinbase’e üye olabilir ve parasız EOS’larınızı alabilirsiniz.

25 Mart’tan bu yana yatırımcılar, EOS’un geliştiricisi Block.one’ın yapacağı görkemli duyuruyu bekliyorlardı. O gün nihayet geldi çattı ve 2 Haziran’da Türkiye saatiyle 02:10’da Block.one yeni merkezsiz toplumsal medya platformu Voice’u duyurdu. 

Söz mevzusu duyurunun yapılacağı güne kadar EOS piyasadaki pozitif beklentinin de etkisiyle ciddi anlamda fiyatlanmıştı. Sadece duyurunun zamanından ilkin basına sızdırılması ve beklenen etkiyi yaratmaması sebebiyle EOS gece saatlerinde süratli bir düşüş yaşadı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir