Coinbase’in Listelemeyi Düşündüğü Bu 8 Kripto Para Yükselişe Geçti

Dünyanın en köklü ve en popüler kripto para borsalarından Coinbase dün yapmış olduğu açıklamada 8 yeni kripto parayı platformunda listelemek için araştırmalara başladığını duyurdu. Coinbase’in bu son hamlesi, kullanıcılarını kripto para piyasası kapitalizasyonunun %90’ına erişebilmelerini sağlama planının bir parçası.

Coinbase’in 5 Ağustos’ta yapmış olduğu açıklamaya bakılırsa borsada listelenmesi kabul edilen kripto para birimleri şu şekilde:

Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Dash (DASH), Decred (DCR), Matic Network (MATIC), Harmony (ONE), Ontology (ONT) ve Waves (WAVES).

Coinbase’in listelemeyi düşündüğü kripto paralar içinde Algorand, Cosmos, Matic Network ve Harmony benzer biçimde Binance Launchpad ve Binance DEX projelerinin yer alması oldukça dikkat çekici. Coinbase’in duyurusu söz mevzusu kripto paralardaki yükselişi de tetikledi.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir