Coinfloor işçi çıkaracak

Coinfloor adlı İngiltere merkezli kripto para borsası almış olduğu karar sonucunda kripto para borsasında çalışan insan sayısının azalacak olduğu açıklamasında bulunmuş oldu. Meydana getirilen açıklamada, kripto para borsasında yaşanmış olan değişimler dolayısı ile bir süredir problemler bulunmuş olduğu ve bu sorunları aşmak için Coinfloor tarafınca ihtiyaç duyulan adımların atılarak kripto para borsasında çalışan 40 kadar küsür kişinin büyük bir kısmının işten çıkarılacak olduğu açıklamasında bulunulmuş oldu.

Basın açıklamasında, kripto para borsasınca alınacak olan bu kararın arkasında yatan nedenin kar ve kazançlar mevzusunda yaşanmış olan problemler olduğu açıklandı. Izahat kati olarak bu niçin dolayısı ile olduğu belirtilmezken, yatırımcıların gerek taleplerinin azalması, gerek öteki etkenlerin bu mevzu üstünde etkili olduğu açıklandı.

Coinfloor nedir?

Coinfloor, İngiltere’de günlük 1 milyon doların üstünde işlem hacmine haiz olan bir kripto para borsasıdır. Çoğu zaman İngiliz vatandaşlarının ilk tercihleri içinde bulunmakta olan Coinfloor, bu mevzuda adı ile öne çıkmak ve adı ile kendisinden söz ettirmektedir. Coinfloor borsasının bugüne dek attığı adımlar sonucunda ülkesinde tanımışlık mevzusunda en küçük problemi olmamasına karşın bu işten çıkarma adımı şaşırtıcı olmuş durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir