Constantinople hard forku öncesi Ethereum’da son durum

Haftada düşüşle süregelen Ethereum’da Constantinople hard forku öncesi son durum merak ediliyor. Ethereum yatırımcılarının uzun süredir beklediği Constantinople hard forku ve ağ yükseltmesinin Çarşamba günü gerçekleştirilmesi planlanıyor. Ethereum yatırımcılarının beklediği bu güçlendirme çalışmasının öncesinde geçtiğimiz hafta ve bu hafta başlangıcında ETH’nin son kazanımlarının büyük bir kısmının kaybedilmiş olduğu görülüyor. 

ETH’de Constantinople hard forku Çarşamba Günü Gerçekleşecek!

Ethereum’da beklenen yükseltme 16 Ocak Çarşamba günü 7080000 numaralı blokta gerçekleşecek. Constantinople, ETH ağında performans, maliyet verimliliği ve nihai konsepte ilişkin hisse ispatına yönelik çeşitli bir takım tehlikeli sonuç güncellemeler sağlayacak. Ek olarak yükseltme esnasında beş Ether İyileştirme Önerisi ( EIP ) uygulanacak.

Son üç günde ortalama yüzde 24 kıymet kaybı yaşayan Ethereum ağında gerçekleşecek olan ağ yükseltilmesi Ethereum’a temel dayanak oluşturacak. Son olarak Constantinople’ın ETH’nin son fiyat hareketlerine bakıldığında Mayıs 2017’den beri en düşük seviyelerde gezindiği ve fiyatının şimdilik desteklenmediği görülüyor. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir