Craig Wright’tan Vitalik Buterin, Changpeng Zhao ve Roger Ver’e Tehdit

Kendini Satoshi Nakamoto duyuru eden ve buna kendisinden başka hiçkimse inanmayan Craig Wright, kripto para sektöründeki düşmanlarına tehditler savurdu. Wright, düşmanlarıyla mahkemede görüşeceğini belirtti.

Kendisinin Satoshi Nakamoto olmadığına inanmayan kişilere ilişkin yeni açıklamalarda bulunan Wright, bu insanların kendisini sahtekar benzer biçimde göstermeye çalıştığını beyan etti.

Craig Wright’ın kendisini sahtekar olarak göstermek için çabaladığını iddia etmiş olduğu insanoğlu içinde meşhur adlar de yer ediniyor. Wright’a nazaran Vitalik Buterin, Changpeng Zhao ve Roger Ver benzer biçimde adlar kendi sahtekarlıklarını örtmek için Wright’ı sahtekarlıkla suçluyor.

Wright, fazlaca yakın bir süre içinde mahkemeye çıkacağını ve Bitcoin’i iyi mi geliştirdiğini, sürecin iyi mi işlediğini detaylarıyla tek tek açıklayacağını iddia ediyor.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir