Cristiano Ronaldo’lu Juventus’un kripto parası resmen kullanıma sunuldu

Socios.com’un kurucusu ve CEO’su Alexandre Dreyfus The Block’a verdiği röportajda şunları kaydetti:

Taraftarların %99,9’u destekledikleri ekibin şehrinde yada ülkesinde yaşamıyor. Bu elverişli yandaş token’ları, taraftarların bazı yandaş girişimlerini etkilemesine izin verecek şekilde oluşturduk.

Token Hunt

Mesela, taraftarlar, Juventus’un Allianz Stadyumu’nda attığı her golde stadyumda çalınan Chelsea Dagger’ın yerine hangi şarkının çalınması gerektiğine karar verebilecek. Bir tek $JUV token’a haiz olan taraftarlar oy kullanabilecek. $JUV token ise şu anda ortalama 2 €’dan fiyatlandırılıyor. Socios cephesinden meydana getirilen açıklamada, taraftarlar Socios App’in Artırılmış Gerçeklik hususi durumunu kullanarak Token Hunt’a katılıp sınırı olan sayıda JUV token’a parasız haiz olabilecek.

Galatasaray’ın Yandaş Token’ı

Aralarında Galatasaray’ın da bulunmuş olduğu 6 dünya devinin yandaş token’larının ise 2020’nin ilk aylarında kullanıma sunulması planlanıyor. Paris Saint-Germain ve Atlético Madrid’in yandaş token’larının Ocak ayında, Galatasaray, West Ham United, A.S. Roma’nın yandaş token’ları ise Şubat ayında resmen kullanıma sunulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir