DataTrek: Bir tanesi en büyüğü olacak

DataTrek adlı şirket yapmış olduğu araştırma ile beraber gelecekte bir kripto para biriminin en iyisi olacağını, kripto para birimlerinin daha çok kullanılır hale gelecek bulunduğunu deklare etti. Meydana getirilen araştırma sonucuna bakılırsa kripto para birimlerinden bir tanesinin dünyada küresel olarak kullanılacak olduğu, bu kripto para biriminin hangisi olacağının ise merak mevzusu olduğu ifade edildi.

Yatırımcılar kısa sürede kripto para birimi mevzusunda hangisinin küresel olarak kullanılacak bulunduğunu merak ederken, araştırmalar kripto paralardan yalnız bir tanesinin daha iyi olacağını gösterdi.

Hangisi olacağını vakit gösterecek

DataTrek, araştırma sonuçlarında hangi kripto paranın daha iyi olacağını ve küresel olarak devletler tarafınca dahi kullanılacak bulunduğunu dönemin gösterecek bulunduğunu deklare etti. Yatırımcılara bakılırsa kripto paralar içinde en iyisi kısa ve uzun zamanda BTC olacak iken, bu mevzuda net bir görüş sunmak ve net bir ifade belirtmek tamamen yersiz.

BTC yada değişik bir kripto paranın gelecekte küresel olarak kullanılması ise tüm kripto paralar adına büyük bir boşluğun doldurulmasında etkili olacak. Zira yatırımcıları bekleyen bu gerçeklik ne vakit gerçek olacak merak edilirken, yatırımcılara bakılırsa kısa sürede devletler tarafınca bu mevzuda bir adım atılmayacak olduğu düşüncesi hakim durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir