Deffect, DeFi Ekosistemi İçin Otomatik Piyasa Yapıcıyı Piyasaya Sürüyor

Geçen yıl, merkezi olmayan finans (DeFi) pazarı, bir takım yeni nesil projeye yatırılan milyarlarca dolar değerinde ana para ile katlanarak mühim bir gelişme kaydetti. Deffect, merkezi olmayan, otomatikleştirilmiş ve saydam projelerle övünen otomatik bir piyasa yapıcısı olan kendi platformunu piyasaya sürdü.

Deffect‘in temel amacı, satın alan tabanına kazançlı ödüller sağlamak için temel gösterge etkilerini kavramsallaştırmaktır. Bu, DeFi etkilerinin nezaret dışı bir halde piyasa katılımcıları içinde paylaşılmış olduğu bir paylaşım ekonomisinin ortaya çıkmasına niçin olur. Deffect, DeFi pazarına hizmet etme çabasında, pazarın merkeziyetsizliğine, tecim özerkliğine ve ödül üretimine giden resmi bir yol yaratır.

Deffect Sharing Benefit’i (DSB) Idrak etmek

Bu aşamada, DeFi pazarında kullanılan eski uygulamaların, kullandıkları hizmetler karşılığında kullanıcılardan ücret aldıkları bilinmektedir. Bununla beraber, DSB ile müşteriler trader’lardan ücret alır. Bunu yaparken, DSB terimi otomatik bir halde sorunsuz bir halde uygulanır. Buna karşılık, bu standartlaştırılmış ekosistem modüllerinin eşler arası ticaretini kolaylaştırır ve böylece akıllı sözleşmelerde gösterge temerrüdü rahat hale gelir. Öteki bir deyişle, kullanıcılar Deffect’e dahil olduklarında, oyun faaliyetlerine girdiklerinde, Deffect için geliştirdiklerinde, işlem yaptıklarında yada DPOSL protokolüne katıldıklarında otomatik ödeme alacaklarını unutmamalıdır.

Bu, merkezi müdahale gerektirmeyen kazançlı kripto para tabanlı ödüller almayı inanılmaz derecede kolaylaştırır. Akıllı sözleşme dağıtımıyla, her şey oldukça sayıda platformda saydam bir halde gerçekleşir. Tüm göstergeler Deffect’in akıllı sözleşmelerinde kodlandığından, kullanıcılar merkezi olmayan efekt ödüllerinin şeffaflığını belirlemek için kodu kolayca denetleyebilir.

Tron tabanlı bir platform olarak Deffect, kullananların bir takım likidite havuzunda Tron ana ağındaki token’ları takas etmelerine olanak tanır. Ek olarak Deffectex ile işlemler hızla işlenir. Öteki Deffect özelliklerinden bazıları içinde şunlar içeriyor: Deffect Option (Tron ana ağının üstünde ikili opsiyon ticareti yapmak için uygun bir yol), Deffect Bolo (kripto para bazlı kredilendirmeye müsaade eden rahat, emanet dışı bir para piyasası protokolü), Deffect Dice (merkezi olmayan kullananların şansa dayalı ödüller toplamasına olanak tanıyan standart zar oyunu) ve Deffect Humanities (kullanıcı bağlılığını ödüllendirmeyi amaçlayan ve böylece oylama kanalıyla projeleri finanse etmeyi amaçlayan kar amacı gütmeyen bir felsefeye hizmet eden bir proje).

DEF Token Ön Satışı

Deffect projesine dahil olmak isteyenler, 26 Aralık 2020’de sona ermesi planlanan devam eden token ön satışını dikkate almalı. Deffect, DEF token’larının tedariki için 900 milyon limit seçti. DEF token’ları, topluluk eylemlerine ve platformun operasyonel değerlerine nazaran basılmakta. Bir kullanıcı geliştirme, tecim, varlıkları dijitalleştirme yada takas kanalıyla ağa ne kadar oldukça katılırsa, alacağı ödüller o denli yüksek olur.

Deffect Yol Haritasını Keşfetme

Deffect, tam teşekküllü ekosistemini mümkün olan en kısa sürede başlatmak için mühim oranda kaynak yatırıyor. Bununla beraber, 2021 süresince kullanıcılar AirDrop, İkili Opsiyon Ticareti, Merkezi Olmayan OTC Pazarı, DEF Staking ve Zar Oyunu’na erişebilecekler. Yakın gelecekte, DEF token’ı merkezi olmayan dApp borsalarında listelenecek. 2022’de Deffect BoLo özelliklerini Deffect Humanities arayüzünün yanında yayınlayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir