DİKKAT: Popüler Kripto Para Borsası Türk Yatırımcının 120 Bin Dolarına Bloke Koydu

Ortalama 4 saat ilkin popüler toplumsal paylaşım platformu Reddit‘te umutcengiz adlı kullanıcı, açmış olduğu bir başlıkta popüler kripto para borsası Bitstamp’in günler ilkin gönderilmiş olduğu ortalama 120 bin dolarına bloke koyduğunu iddia etti. Türk yatırımcı, Bitstamp’in, gönderilmiş olduğu 120 bin doları kişisel borsa hesabına aktarmadığını ve kendisini beklettiğini ifade ediyor.

“Zarara Uğradım”

İddialara nazaran Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp, Türk yatırımcıya ilişkin 120 bin dolara önlem amacıyla bir süredir el kıymuş bulunuyor. 15 Ağustos’ta gerçekleştirdiği para transferinin hemen hemen daha hesabına geçmemiş olması sebebiyle bu süreçte Bitcoin fiyatının da yükselmesiyle zarara uğradığını belirtiyor.

Reddit’te açmış olduğu başlıkta lüzumlu evrakları Bitstamp’e ilettiği halde sürecin fazlaca yavaş ilerlediğini bildiren Türk yatırımcı, yakınma platformlarında borsaya ilişkin benzer şekilde fazlaca fazla yakınma bulunduğunu ve bundan dolayı de tedirginliğe kapıldığını belirtiyor. Parayı kazanmasının yıllarını aldığını belirten yatırımcı probleminin kısa bir süre içinde çözülmesini ümit ediyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir