Dikkat: Popüler Kripto Para Borsasından 23 Delist

Bir devrin en popüler kripto para borsası rotasyona devam ediyor. ABD merkezli Poloniex’in resmi Twitter hesabı üstünden 15 Ağustos’ta meydana getirilen açıklamada 23 işlem çiftinin platformdan kaldırılacağını duyurdu.

Tweet’te söz mevzusu delist hamlesinin hacim eksikliğinden kaynaklandığı açıklandı. Poloniex’in yapmış olduğu açıklamaya nazaran bugünden itibaren Poloniex’ten delist edilecek işlem çiftleri şu şekilde:

LSK/ETH, GNT/ETH, MANA/ETH, QTUM/ETH, STEEM/ETH, OMG/ETH, LOOM/ETH, SNT/ETH, CVC/ETH, KNC/ETH, GAS/ETH, BNT/ETH, LTC/XMR, DASH/XMR, ZEC/XMR, MAID/XMR, NXT/XMR, BCN/XMR, LOOM/USDT, SNT/USDT, KNC/USDT, BNT/USDT, FOAM/USDC

Poloniex Operasyonlarını ABD’den Kaydırıyor

Geride bıraktığımız aylarda da ara sıra bir ekip kripto para birimlerini ve işlem çiftlerini platformdan delist eden Poloniex, Mayıs ayında ise 9 kripto para birimini bir tek ABD’deki kullanıcıları için platformundan kaldırmıştı. Poloniex bu hamlesinin ABD’deki kripto para düzenlemelerinin belirsizliğinden kaynaklandığını açıklamış ve sonrasında operasyonlarını Bermuda’ya taşıma sonucu almıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir