Ella Zhang: ICO Balonu Patlarsa İyi Olur

Binance Labs‘ın başkan yöneticisi Ella Zhang, kripto paralar ile ilgili açıklamalarından derhal sonrasında ICO’lar ile ilgili izahat yapmış oldu. Binance Labs‘ın başkan yöneticisi Ella Zhang, açıklamalarında kripto para dünyasının en fazla problem yaşamış olduğu mevzular içinde bulunan ICO’lar ile ilgili konuşan başkan Zhang, ICO balonunun patlaması durumunda fazlaca daha iyi gelişmeler olabilecek bulunduğunu ve bu aşamada ICO ve öteki bazı konuların kripto paralara zarar veren durumlar bulunduğunu doğruladı.

Kripto para dünyasının en büyük borsaları içinde kendisine ilk sıralarda yer bulabilen borsası Binance başkanı tarafınca meydana getirilen bu açıklamalar fazlası ile kıymetli ve gerçek olduğu mevzusunda en küçük kuşku yok.

Hangisi Kıymetli?

Başkan Zhang, iki tarafında ellerinde tutmak isteyebilecek olduklarını fakat hangi tarafın daha çok kıymetli olduğu mevzusunda karar vermek zorunda kalabildiklerine değinerek kripto para dünyasında ICO’lar olmasa daha çok gelişim yaşanabilecek bulunduğunu belirtti. Bu açıklamaları kısa sürede tüm dünyada paylaşılan Zhang’ın Binance çatısı altında olabildiğince tüm kripto paraları listelemeye çalıştıklarını ve tüm kullanıcılara hizmet vermek adına çalışmalarına devam edecek olduklarını belirtmeleri dikkatlerden kaçmadı.

  • Binance dünyanın en fazla tanınan borsaları içinde ilk sıralarda kendisine yer bulurken bir öteki taraftan ise kripto para dünyasının en fazla kullanılan kripto para borsası konumunda. Binance’ye Türkiye’den erişim açık olduğu suretiyle kısmi Türkçe desteği sunması dolayısı ile Türk kullanıcılarında tercih etmiş olduğu bir kripto para borsası.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir