Elon Musk, Bitcoin’e Meraklı

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde elinde bir kripto para kitabı ile yakalanmış ve bunun peşinden hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Musk ile ilgili olarak ortaya atılan en büyük iddia ise kendisinin yakın dönemde bağımsız kripto para borsası kurabilecek olduğu yönündeydi. Kripto para borsası oluşturmak için adım atmaya başladığı iddia edilen Musk hakkında ortaya atılan bu yorumlara cevap ise verilmemişti.

Musk hakkında iddia edilenlerin aksine yeni dönemde kripto paralar ile ilgili borsa kuracak bulunduğunun bir yana, üretim tesisleri kurabilecek olduğu iddia edildi. Devasa fabrikalar ve enerjiye haiz olan dev iş adamının bu mevzuda kendi bünyesinde yada şirketi aracılığı ile üretim tesisleri kurabilecek olduğu iddia ediliyor.

Ne Yapacağı Belli Olmaz

Elon Musk, ne yapacağı belli olmayan bir isim. Devamlı olarak kendisi hakkında ortaya çıkan haberlere cevap vermeyen sadece bazen iddialara cevap veren Musk’ın gelecek günlerde kripto para borsası kuracak olduğu iddialarına cevap vermesi de gündemde olan bir mevzu. Kendisi izahat yapana kadar meşhur ve dev iş adamının birçok iddiaya mevzu olacağı, bu iddiaların en dikkat çekeninin ise kripto para borsası olduğu yönünde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir