Ethereum 15.000 Dolar Olabilir

Reddit kurucu ortaklarından birisi olan Alexis Ohanian, ortaya attığı iddialar ile gündemi karıştırdı. Yapmış olduğu açıklamada bu yıl içinde Ethereum’un 15.000 dolar seviyesine çıkacak bulunduğunu iddia eden Reddit kurucu ortaklarından birisi olan Alexis Ohanian, bu mevzuda bu senenin kıymetli ve iyi kazançlı bir yıl olacak bulunduğunu beyan etti. Açıklamalarında söz mevzusu Ethereum ile ilgili olarak, ”Elimde hala bir miktar Bitcoin bulunduruyorum ve bunun bir yatırım aracı olarak kalmaya devam edeceği şeklinde bir düşüncem var. Sadece bunun yanı sıra Ethereum hakkında yükselişe eğilimli diyebilirim şu sebeple insanoğlu ciddi ciddi buna yatırım yapmakta. Yıl sonuna doğru Bitcoin 20.000 dolar seviyesinde Ethereum ise 15.000 seviyesinde olacak diye tahmin ediyorum.” dedi.

Ethereum Ne Olacak?

”Geçen yıl tüm vakalar Suni Zeka ve makine öğrenimi çevresinde dönüyordu. Bu yıl ise her şey blockchain hakkında dönmekte. Doğal ki bu haberlerin bir çok aynı bir zamanlar suni zeka ve makine öğrenimi için olduğu benzer biçimde şimdi de devasa bir yaygara ve saçmalıktan ibaret. Hakkaten beklediğimiz Web 3.0’ın hayata geçmesi için yazılımın ve blockchainin elde etmesi ihtiyaç duyulan en mühim, protokol seviyesi, temel altyapının bir yada iki yıl içinde gerçekleşmesini umuyorum.”

”Bunlar bu topluluğu fazlaca daha değişik ve fazlaca daha iyi bir web için kuracağını düşündüğüm özellikler. 90’larda webin yeni yeni kurulmaya başlandığı zamanlarda bir çocuktum ve bundan fazlaca faydalanamadım bu sebeple bu yeni vakası efsaneleşmiş bir fırsat olarak görüyorum. Hala bu teknolojiyi anlamaya çalışıyoruz doğal ki. Hala bir Netscape’imiz(bir zamanların efsaneleşmiş web tarayıcısı) yok fakat bunun üstünde çalışıyoruz.” ifadeleri ile durumu özetleyen Ohanian, Ethereum yatırımcısı kullanıcıları sevindirirken, bazı kullanıcılar ise bu durumun beklenmedik ve oldukça yüksek bir tahmin bulunduğunun altını çizdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir