Ethereum Bitcoin’i Geçebilir

Kripto paralarda yaşanmış olan piyasa hacmi değişimleri ve genel değişimler dikkat çekerken, Ethereum hakkında sık sık pozitif haberler paylaşılmaya devam ediliyor. Kripto paralar içinde kendisine Bitcoin’den sonrasında en fazla ilgi gören ve kıymet gören kripto para olarak tanınan Ethereum, gerek gelişen teknolojisi, gerek insanoğlu tarafınca tercih edilir hale gelmesi ile piyasa hacminin daha da fazla yükselmesini sağlıyor.

Şu aşamada Bitcoin’i geçmesi kısa vadede mümkün olmamasına karşın orta vadede Bitcoin’e fark atması beklenen Ethereum, kazançlar açısından da Bitcoin’e oranla oldukça daha çok kısa sürede kazançların 2’ye hatta 3’e katlanmasını sağlayabilecek güçte olarak tanınan kripto para olarak piyasada yerini buluyor.

Ethereum Üstün dereceli Kırmıştı

Ethereum geçtiğimiz senelerde bayağı fazla yüksek seviyelere çıkarak üstün dereceli kırmış ve o dönemde Bitcoin yatırımcısı kullanıcılar bu yükselişin düşüş olarak geri dönecek bulunduğunu ve kendilerinin Bitcoin’den vazgeçmeyecek bulunduğunu açıklamışlardı. Bitcoin ve Ethereum mevzusunda gelecek süreçte neler yaşanır hemen hemen şimdiden bilemeyiz sadece gelecek süreçte kati olan bir şey var ise onun da Ethereum’un Bitcoin’e en azından kısıtlı alanlarda fark okuyacak olduğu yönünde.

  • Ethereum ve Bitcoin hakkında hemen hemen kati istatiki veriler bulunmuyor.
  • Bu sayfada okuduklarınız şu aşamaya kadar yalnız bir öneridir, hiçbir şekilde yatırım ve yatırım tavsiyesi yönünde geçerliliği yoktur. Yatırım yaparken son karar vermesi ihtiyaç duyulan ve tüm mesuliyet yatırım meydana getirecek olan kullanıcıya aittir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir