Ethereum bu yılın en fazla kazananı olabilir mi?

Ethereum hakkında iddialar bu yıl içinde en fazla kazandıran kripto para olacak olduğu yönünde. İddialar bir süredir kripto para sahiplerinin yatırımlarını artık yalnız Bitcoin’e değil Ethereum‘a da yatırmaya başlamaları ve daha çok insanoğlunun altcoin almaya başlaması ile altcoinlerin güç kazanarak daha çok yüksek seviyelere ve fiyat dengesine erişebilecek olduğu iddialarını çok çok fazla güçlendiriyor.

Bazı ülkelerde Ethereum daha çok yatırımcılar tarafınca tercih edilmeye başlanırken, bazı ülkelerde ise kripto paralar içinde en fazla tercih edilen Bitcoin Cash oluyor. Bitcoin Cash yada Ethereum içinde kalan birçok şahıs XRP yatırımının da pozitif yönde bir sürece girebilecek bulunduğunu düşünürken, birçok yatırımcı ise tam tersi olarak ETH’nin gücünün asla öteki altcoinler ile sınanamayacak bulunduğunu ve en büyük kazancın ETH’den gelebilecek bulunduğunu düşünüyor.

ETH yükseliş rekoru kırabilir

ETH’nin bu yıl içinde yükseliş rekoru kırabilecek olduğu beklentisi ise yatırımcıların kendi görüşü. Bir ekip yatırımcı grubu ETH alımını daha çok arttırmak için pozitif davranışlar sergilerken, analistler ise ETH’nin bu yıl en fazla kazandırabilecek altcoin olabileceğini sadece Bitcoin’den daha çok kazandırmasının neredeyse tamamen olanaksız bulunduğunu korumak için çaba sarfediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir