Ethereum Sahipleri Yıl Sonunu Bekliyor

Ethereum sahibi kripto para sahibi kişilerin bu yıl sonunda yaşanacak olan gelişmelere gore hareket edecek oldukları ve yıl sonunda bekledikleri performans elde edilemez ise kripto para piyasasından çıkacak oldukları iddia ediliyor. Yatırımcıların bazıları Ethereum için yıl sonunda 1.500 dolar tahmini ile ilgili gerçek olacağını, bazıları ise yıl sonunda 1.500 dolar tahmininin hiçbir şekilde geçerli ve doğru olmadığını tartışmayı sürdürüyorlar.

Bitcoin alan ve tek yatırımı BTC olan yatırımcılar, Ethereum’un güvenilir olmadığını ve kazandırma mevzusunda Bitcoin ne kadar kazandırır ise en fazla %80’i kadar Ethereum’un kazanç getirebilecek olduğu görüşündeler.

Kripto paralarını tek bir kripto para parada değerlendirmeyen ve birçok altkoin sahibi kişiler ise ihtimaller içinde riskleri engellemek ve daha iyi kar elde etmek isteklerini iletirken, bu sayede Ethereum’a da yatırım yaptıklarını, daha iyi kazanç için bunun koşul bulunduğunu iddia ediliyorlar.

ETH Kaybettirmez

Bir yatırım icra eden kişinin tek bir kripto parada yatırımı olmasına oranla Ethereum yatırımı yapması daha çok kendisini güvende hissetmesinde etkili olacaktır. Yatırımını Bitcoin’den yana yapanlar tek bir kripto paraya bağlı kalırken, Ethereum alanlar ve BTC yatırımını daha çok yapanlar ise gelecekte daha çok kar sahibi olabilecekler. Zira 2 kripto para yatırımı da dünyanın en büyük 2 kripto para biriminden birisi olduğundan dolayı her halükarda yatırımcıları bekleyen bazı gelişmeler, artış ve düşüşler vakit içinde olması organik.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir