Ethereum Tarihi Düşüşünü Yaşıyor

Kripto paralara neler oluyor? Tüm dünya bu durumu konuşuyor. Ethereum zamanı olarak en düşük zamanlarını yaşamaya devam ederken, bir öteki taraftan ise kripto paralarda yaşanmış olan düşüşün ne vakit sona erecek olduğu merak ediliyor. Ethereum bu senenin Ocak ayında yaşanmış olan yükseliş sonrasında 1. çeyreğin sona ermesi ile beraber zamanı zararını gün yüzüne çıkardı.

Dünyanın 4 bir yanında yatırımcılar kıymet ve para kaybı yaşadı. Bitcoin’de yaşanmış olan düşüş ve Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in devamlı olarak medya önünde açıklamalar yapması, kripto paralar ile ilgili olarak yeterince güvenilir birisi olarak görülmemesi dolayısı ile Ethereum’da düşüş yaşandığı iddia edilmekte.

%47.9 Oranında Kıymet Kaybı

Averaj olarak %47.9 oranında kıymet kaybı yaşayan Ethereum, ilk çeyreğin sonucunda yaşanmış olan bu kıymet kaybı ile yatırımların yatırımlarını geri çekmelerine niçin oldu. Birden toplu olarak yatırımlarını geri çeken Ethereum yatırımcılarının bununla birlikte düşüşü tetiklediği iddia edildi.

Zira kripto paraların gelecek aylarda iyi mi bir döneme girecek olduğu şimdiden merak mevzusu olmayı sürdürürken, bazı yatırımcıların inancının hala daha Ethereum’un yükselecek olduğu yönünde olduğu basında kendisine yer buldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir