Ethereum yatırımını tercih eden sayısı artıyor

Ethereum’dan yana yatırım tercihi meydana getiren şahıs sayısı artmaya devam ederken, bunun bir tarafında ise kripto paralar ile ilgili olarak BTC’nin hakim olması olayların seyrini değiştiriyor. Bitcoin yatırımcısının beklentisi Ethereum’un fazlası ile yükselmeyecek ve belirli bir seviyeye kadar yükseldikten derhal sonrasında Bitcoin’in peşinde duracak olduğu yönünde olurken, Ethereum yatırımcısının beklentisi ise gelecek yıllarda Ethereum’un daha çok kazandıracak olduğu yönünde.

Ethereum gerileyebilir endişesi

Ethereum’un gerileyebilecek olduğundan kaygı eden birçok yatırımcı, bunun kendileri adına büyük problemler yaşatabilecek bulunduğunu ve aslına bakarsan sınırı olan olan maddi güçlerinin daha çok gerilemesi durumunda büyük kayıpların kendilerine büyük maddi problemler yaşatabilecek olduğu yönünde görüşe haiz.

Ethereum ve Bitcoin ile ilgili yeğleyen meydana getiren kişiler birazcık daha çok risk almaktan yana olursa Ethereum, daha azca risk almak isteyen bir şahıs ise Bitcoin’den yana tercihini kullanıyor.

BTC sahipleri ihtimaller içinde risklerden daha azca etkilenecek bulunduğunu, Ethereum sahiplerinin ise daha çok etkilendiğini tahmin ediyor. ETH’nin BTC karşısında daha geride olmasını da bu durumun bir kanıtı olarak gösteriyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir