Ethereum’a Neler Oluyor?

Ethereum yatırım uzmanları, Ethereum yatırımcılarının dikkatli olması icap ettiğini aksi halde yatırımlarının eriyebileceğini deklare etti.

2019 yılına iyi başlayamayan ve bu fena gidişi bir türlü durduramayan kripto para birimleri için yeni hafta da iyi başlamadı. Yazının hazırlandığı dakikalarda 1 ETH 116.41 dolar seviyesinden işlem görürken, Ethereum’da kayıplar derinleşiyor. 

Yoğun ayı piyasasının dalgalanması sebebiyle averaj yüzde 5 oranında kıymet kaybeden kripto para birimleri içinde bu kayıplardan en fazlaca etkilenen Ethereum oldu. Kripto para birimleri içinde yaşanmış olan bu kıymet kaybının bir öteki sebebi ise Bitcoin’in önlenemez düşüşü. 

Bitcoin düşerken tek başına düşmüyor ve yanına öteki kripto para birimlerini alıyor. Neredeyse tüm kripto para borsasının kırmızıya boyandığını bu tabloda Ethereum’un yükselişini sürdürmesi aslına bakarsanız yatırımcıların beklediği bir şey değil sadece ETH’nin hem USD hem de BTC paritelerine karşı kıymet kaybetmesi ETH’nin geleceğini tekrardan münakaşaya açtı. 

Kayıplar Derinleşiyor!

Sıcak tartışmaların tekrardan odağında olan Ethereum’un güvenilir bir liman olmaması yatırımcıları da tekrardan endişelendirdi. Rahul Bijlaney, yapmış olduğu açıklamada, ETH’nin şu anki hareketinden rahatsız bulunduğunu ve fiyatların 116 dolar seviyesinin altında fikir eski düşük seviyelere geri döneceğini deklare etti. Bijlaney açıklamasında ek olarak ETH fiyatlarının 109 dolar seviyesinde gezinmeye başladığında ETH yatırımcılarının asla aklında olmayan derecede ciddi kayıpların yaşanabileceğini belirtti. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir