Forbes Analisti: Bu Grafik Ripple (XRP) İçin Geri Dönüşün Habercisi

Yatırımcılar XRP mevzusunda dikkatli davranmalı mı? En fazlaca konuşulan kripto paralardan kabul edilen Ripple belirsizliğini koruyor. Forbes editörü ve piyasa analisti Naeem Aslam Ripple (XRP) fiyatının fazlaca ciddi bir satış baskısı altında bulunduğunu ve bundan dolayı Ripple’ın yatırımcılara satın alım fırsatı verdiğini iddia etti.

Ripple Analizi

Ripple grafiği popüler kripto para biriminin Haziran ayı sonunda 0,5 dolar seviyesinde dalgalandığını gösteriyor. Sadece kripto para piyasasındaki dengelerin aniden alt üst olmasıyla 2019 Ripple yorumları da tekrardan negatif bir eksen çevresinde döngüye girdi. Fakat Forbes yazarı Naeem Aslam’in Ripple analizi, yatırımcıları tekrardan umutlandırabilir.

Ripple artacak mı?

Kripto para yatırımcılarının Ripple ne kadar yükselir, Ripple artacak mı ya da Ripple yükselecek mi sorularına net bir yanıt vermek fazlaca zor olsa da Aslam  haberimizin hazırlandığı sırada 0,28 dolardan işlem gören Ripple fiyatının büyük bir toparlanma içinde bulunduğunu düşünüyor.

Hem de ThinkMarkets’in baş piyasa analisti olan Naeem Aslam’in Ripple analizine nazaran popüler kripto para  aşırı satış baskısı altında bundan dolayı şu an Ripple satın almak için çok büyük bir seviyede işlem görüyor.

Aslam’in Twitter hesabı üstünden paylaşmış olduğu Ripple analizine nazaran XRP’nin şu anda 200 günlük hareketli ortalamanın altında hareket etmiş olduğu görülüyor. RSI kıymeti 37’nin altına gerileyen XRP’de artık ayılar yerini boğalara bırakabilir.

XRP Fiyatı ve Yıkım Senaryoları

Her ne kadar Ripple grafiği XRP’nin satın alım için en uygun seviyede hareket ettiğini gösterse de Naeem Aslam yatırımcıları dikkatli olmaları mevzusunda uyarıyor. Aslam’in yanı sıra analist Bitcoin kahini Peter Brandt ise geçtiğimiz günlerde Ripple’ın XRP fiyatının manipüle ettiğini iddia etmişti. Brandt’a nazaran XRP fiyatı 0,24’ün altına gerilerse Ripple’ı yepyeni yıkım senaryoları bekleyebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir