Fundstrat Araştırma ve Geliştirme: 2019 Yılında Bitcoin 64 Bin Dolara Çıkacak

Tom Lee isminde Bitcoin analistinin sahibi olduğu Fundstrat Araştırma ve Geliştirme şirketi tarafınca ortaya atılan iddialar Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı. Tom Lee, Bitcoin ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada Bitcoin’de gelecek 10 gün içinde büyük bir sıçrama olacak bulunduğunu açıklamış ve kripto paraların daha çok artacak bulunduğunun altını çizmişti. Kripto paralar ile ilgili olarak son izahat ise sahibi olduğu Fundstrat Araştırma ve Geliştirme şirketi tarafınca yapılmış oldu.

Meydana getirilen açıklamada mevcut durum göz önüne alınarak gelecek yıl içinde Bitcoin fiyatının 64 bin dolar seviyesine çıkacak bulunduğunun tahmin edilmiş olduğu, bununla ilgili çözümleme ve araştırma çalışmalarının devam etmiş olduğu bilgisi paylaşıldı.

Kati Tahmin!

Fundstrat Araştırma ve Geliştirme, gelecek yıl içinde kati olarak 64 bin dolar seviyesine çıkıp çıkmayacak olduğu bilgisini vermedi sadece 20 bin dolar ile 64 bin dolar içinde gidip gelecek olduğu bilgisi paylaşıldı. Meydana getirilen açıklamada şimdiden Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıran bir gelişme olarak gösterilirken, 64 bin dolar seviyesinin görülmesi durumunda Bitcoin ve kripto paraların binlerce insanı varlıklı edecek bulunduğunun kati hale gelecek olduğu netlik kazanmış olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir