Goldman Sachs: Bazı Kripto Paralar Sıfır Çekecek

Kripto paralar ile ilgili pek fazlaca şahıs yorum  yapıyor. Onlardan bir tanesi de Goldman Sachs, kripto paralar ile ilgili fazlaca net bir cümle kurdu ve bazı kripto paraların tamamen sıfırı göreceğini düşünüyor.

Oldukça kısa süre ilkin kripto paralara ponzi şeması  adını veren Dünya Bankası Başkanı Jim Yong Kim izahat da bulunmuştu. Dünya Bankası Başkanı Jim Yong Kim, “Iyi mi çalışacağı hâlâ net değil” gelişimleri takip ettiklerini tüm Dünya’ya duyurmuştu.

KRİPTO PARALARIN DEĞERİ 40 KAT ARTACAK

Goldman Sachs son 1 ayda neredeyse dibi gören kripto para piyasası daha da fena bir hal alacak. Bir fazlaca kripto paranın dibi göreceğini söyleyen Goldman Sachs’a gore kripto paralar pek fazlaca kişiyi hayal kırıklığına uğratacak. Sadece hepimiz kripto paralar ile ilgili negatif düşünmüyor. Dünya Bankası Küresel Yatırım Araştırmaları Müdürü Steve Strongin, bir röportajda şuankinden 40 kat daha kıymetli kripto paralar olacağını düşünüyor.

Toplamda kripto paraların piyasa kıymeti 100 milyar dolar değerine kadar çıktı. Sadece bu sayı geçen haftalarda 200 milyon dolardan fazlaydı. Bitcoin ve kripto paralar ile milyoner olanlarda var. Bunların en büyük örneği ise Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler olarak biliniyor. Sadece kısa süre ilkin Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler, Feysbuk’un kurucusu Mark Zuckerberg’i fikirlerini çaldırmış olduğu sebebi öne sürülerek mahkemeye vermişti.

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir