Goldman Sachs: Geleceğin yatırımı Ethereum olacak

Goldman Sachs’ın Hususi Servet Yönetimi birimi başkanı Sharmin Mossavar-Rahmani, geleceğin para birimi olarak Bitcoin’i görmediğini, sadece Ethereum’u geleceğin para birimi olarak gördüğünü, bunun bazı sebep ve sebeplerinin bulunduğunu deklare etti. Yapmış olduğu açıklamasında kendisinin gelecekte daha oldukca Ethereum’un kullanılacağını düşündüğünü belirten Rahmani, Ethereum’un daha astronomik bulunduğunu deklare etti.

Bitcoin başta olmak suretiyle kripto paralar ile ilgili olarak son dönemde meydana getirilen açıklamalar ve genel değerlendirmeler kripto paraların gelecekte daha çok kullanılabilecek olduğu yönünde. Bitcoin’de yaşanmış olan dengesizlikler ve öteki bazı etkenler dolayısı ile düşüşler yaşanırken, yaşanmış olan yükseliş-düşüş dönemleri ise en fazla probleminin yaşandığı dönem olarak belirtiliyor.

Kripto Paralara İlgi Artıyor

Goldman Sachs’ın Hususi Servet Yönetimi birimi başkanı Sharmin Mossavar-Rahmani, kripto paralara ilginin artmaya devam ettiğine değinerek, geleceğin para birimlerinden birisi olarak Ethereum ve öteki kripto paralar gösteriliyor. Ünlülerin daha oldukca Bitcoin’e ilgi gösterdikleri bilinirken, düzgüsel bilgili yatırımcıların ise Ethereum ve öteki altcoinlere ilgi gösterdikleri, daha oldukca Ethereum’un bu sıralamada 2. sırada kendisine yer bulabildiği istatistiklere yansıyor.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir