Grafikler Yeşil, Yatırımcı Heyecanlı, Alımlar Tavan!

Kripto para piyasasında yaşanmış olan gelişmeler son 3 ayın zirvesinde. Kripto para yatırımları üstün dereceli kıracak seviyede olmasa bile yatırımcıların heyecanı tavan yapmış durumda. Her yatırımcının ortak amacı olan daha çok kar elde etme amacı dolayısı ile Bitcoin alımları bugünlerde fiyatın yüksek olmasına karşın oldukça iyi durumda iken grafikler ise neredeyse tamamına yakın bir kısmı yeşil olarak yanıyor.

Bitcoin ile ilgili düşünceler fazlası ile pozitif ve bu süreçte kripto paralara dair artan pozitif algının dozu yükselmiş durumda. Yatırımcıların belirli oranda alım yapmayı beklemesi mevcut iken yatırımların devamlı olarak kıymet kazanmasa bile bir süre sonrasında tam anlamı ile daha çok kıymet kazanmaya başlamış olacak olması ümitlendiren detaylardan birisi.

Alımlar Tavan Seviyede

Tahminlere bakılırsa Bitcoin alımları son 7 günde tavan seviyeye vardı. Bitcoin fiyatında yaşanmış olan artışlar tüm kripto para piyasasını etkilerken, vatandaşların ise bu yönde talep gösterdikleri iddiası yatırım meydana getiren kullanıcıları heyecanlandıran gelişmelerden birisi oldu. Yalnız Bitcoin değil tüm kripto paralarda yeşil ışığın yanması ile yükseliş yaşanması durumunun bununla beraber yatırımcıların heyecanı ve alımların tavan yapması durumunun bununla beraber fazlası ile iyi bir mutluluk ve coşku yarattığı açıklandı.

Analistler ise bu zamanda yatırımcıların beklememesini ve alım yapmanın tam zamanı olabilecek olduğu bilgisini verdiler.

Yatırım tavsiyesi niteliği taşımamakta olup, yatırım önerisi değildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir