Güldür Güldür Show sahnesinde kripto para bölümü

Vizyonun uzun yıllardan beridir devam eden yayınlarından birisi olan Güldür Güldür Show, dün akam Ali Sunul’ın sunuculuğunda yeni kısmı ile ekranlara geldi. Ekrana gelen bölümde yaşanmış olan değişik ve dikkat çeken durum ise skeç olarak Bitcoin sektörünün hedef alınması yayınlandı. Bitcoin ile ilgili olarak hazırlanan skeç haricinde dünyaca meşhur girişimci olan Elon Musk‘ın adının kullanılması da dikkatlerden kaçmadı.

Bitcoin’e ilgisi olsun yada olmasın hepimiz tarafınca bu sahne dikkatle izlenirken, skeç mevzusu ise bir babanın Bitcoin’in oldukça fazla kar getirdiğine inanması sonrasında kendisine ilişik olan evi satması, bu parayı da Bitcoin’e yatırması mevzu alındı. Aile üyeleri tarafınca garip karşılanan babanın yatırımından kaygı eden aile üyeleri babalarını uyarmaya devam ederken, babanın ise uslanmadığı ve Bitcoin yatırımına oldukça güvenilmiş olduğu dakikalar ekrana geldi.

Bitcoin ile ilgili gülünç diyalogların yaşandığı sahnenin sonunda ne işe yaradığını söyleyip sürprizi bozmak istemeyiz sadece skeç adeta insanların her yatırıma girmemesi, varlıklarını satıp Bitcoin’e yatırmaması mevzusunda bir uyarı olarak algılanabilir. Zira evini, otomobilini, tarlasını ve tüm mal varlığını Bitcoin sektörüne yatıranların gelecekte pişman olabilecekleri şimdiden tahmin ediliyor.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir