Heyecanlandıran İddia: Ethereum 423 Dolara Ulaşacak

Geçtiğimiz iki yıl süresince, Ethereum ölçeklenebilirlik sorunları sebebiyle en oldukca sorun yaşayan platformlardan ve kripto paralardan biri oldu. O şekilde ki en popüler ikinci kripto para Ethereum ile Tron içinde dApp’ler mevzusunda kıyasıya bir rekabet yaşandı.

Ethereum İstanbul Hard Fork’u

Şimdi ise 8 Aralık Pazar günü, uzun süreden beri beklenen İstanbul hard fork’unun nihayet gerçekleştiğini belirten bazı analistler, Ethereum fiyatının artmaya başlayacağını ve önümüzdeki senenin Haziran ayından kısa bir süre sonrasında 423 dolar seviyesine geri dönüş yapacağını düşünüyor.

Twitter’ın önde gelen kripto para analistlerinden CryptoWolf (@IamCryptoWolf), Ethereum topluluğuna bazı güzel haberler getirerek, gelecek senenin yazının başlarında beklediği ETH fiyat artışına ilişkin düşüncelerini paylaştı (BTC blok ödülü yarılanmasından derhal sonrasında).

Uzman, Düşen Kama ve üç aylık MACD boğa ayrışması sebebiyle bir buçuk senenin üstünde bir düzeltme yapıldıktan sonrasında ETH’nin direnç alanından koptuğuna ve popüler kripto paranın yakında tekrardan hareket etmeye başlayacağına inanıyor.

CryptoWolf, gelecek senenin Haziran ayından kısa bir süre sonrasında Ethereum fiyatının ETH/BTC paritesinde0.05661 BTC’ye yada 423 dolara ulaşacağına inanıyor. Bir başka kripto para analisti @CryptoMichNL de Ethereum için de benzer bir yükseliş tahmininde bulunmuş oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir