Hindistan Kripto Paralar Konusunda Kararsız

Hindistan kripto paralar mevzusunda yakın süre içinde yeni kararlar almak adına yeni yasaları devreye sokmaya hazırlanıyor. Ülke yönetimi kripto paralar mevzusunda almış olduğu kararların devreye alınası ile beraber daha azca problem yaşanacak bulunduğunu ve ülkede kripto para yasalarının daha iyi olacak olduğu mevzusunda informasyon ve görüş sunarken, yatırımcılara sunacak olduğu ve kripto para madencilerine sunacak olduğu görüşü sürüyor.

Yatırımcılar kısa vadede Hindistan yönetiminin baskıları dolayısı ile bir süre sorun yaşayacak olsalar bile kısa süre sonrasında bu kobuda yeni yasal güncellemelerin uygulanması planlanıyor.

Hindistan kararını verdi!

Hindistan yönetiminin kararını verdiği ve uzun dönemde ülkede kripto paralar mevzusunda bazı karışıklıkların olmasının beklendiği de bir iddia. Zira ülke yönetiminin kripto paralar mevzusunda verdiği bazı kararlar tepki çekerken, kripto paralar hakkında getirilecek olan yasaların bu mevzuda bazı alanlarda daha iyi seviye getirecek olduğu tahmin ediliyor.

Kripto para yatırımcılarının ise ülke genelinde aldıkları önlemler içinde başka ülkelere ilişik kripto para borsalarında yatırımlarını tutabildikleri şeklinde önlemler bulunmakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir